ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU - KRAKÓW, GÓRA LIBERTOWSKA 45. TEL: +48 730043188
Darmowa dostawa od 600,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O firmie

 

Firma Energiapura założona w 1989 roku, specjalizująca się w wysokiej jakości narciarskiej odzieży technicznej.

„Sport jest czystą energią”. To właśnie w tym duchu marka Energiapura tworzy swoje produkty od początków swojej działalności. Produkty charakteryzujące się innowacyjnością, zapewniające wysokie bezpieczeństwo. Ubrania tworzące idealny mikroklimat pomiędzy ciałem, a odzieżą. Ochraniacze zapewniające najwyższe bezpieczeństwo. Odzież sportowa idealnie sprawdzająca się na zawodach, którą doceniają najlepsi zawodnicy świata, m. in. tacy jak Marcel Hirsher czy Henrik Kristoffersen.

Przed wprowadzeniem na rynek, każdy zaprojektowany produkt zostaje poddany procesowi kontroli i "set-up", który trwa około dwóch lat, aby osiągnąć najlepszy produkt. W tej fazie produkcji produkt jest testowany oraz oceniany przez sportowców i specjalistów, którzy wyszukują wszystkie mocne i słabe strony, aby uzyskać najlepszy produkt i najwyższą możliwą wydajność.

Filozofia Energiapura poszerza pojęcie bezpieczeństwa o innowacyjność oraz wysoką technologię produkcji, która koncentruje się na wygodzie a przede wszystkim bezpieczeństwie użytkownika końcowego. W markę Energiapura wpisana jest chęć przełomów. U podstaw wszystkiego jest poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych, które przynoszą realne korzyści dla użytkownika.

Na tę chwilę Energiapura konkuruje z producentami tworzącymi produkty dla najlepszych zawodników oraz najlepszych reprezentacji na  świecie. Energiapura jest oficjalnym partnerem reprezentacji narodowych Włoch, Szwajcarii, Austrii, Japonii, Czech, Hiszpanii, Słowenii, Mołdawii, Rosji oraz Serbii.

Z produktów serii race, wielką popularnością cieszą się gumy narciarskie, które w wersjach z ochraniaczami lub bez zapewniają dobre czasy podczas zjazdów, a poza tym wysokie bezpieczeństwo i wygodę. Ponadto zawodnicy bardzo są zadowoleni z wysokiej jakości plecaków, które dzięki wielkiej pojemności pomagają przy transporcie całego sprzętu. Marka Energiapura produkuje również rękawice zapewniające długotrwałe ciepło oraz softshelle o bardzo wysokiej jakości, które nadają się zarówno na narty w cieplejsze dni, a również do codziennych czynności.

pixel